Потрібно зробити аналіз стічних вод з очисних споруд, септику або очисних споруд промислового підприємства? Зв'яжіться з NAVKOLO ми професійна лабораторія і зробимо для вас гарантовано якісні, точні результати та можемо запропонувати комплексні та ефективні коригувальні заходи. 

Що таке стічні води?

Господарсько-побутові стічні води - стічні води, що утворилися внаслідок господарсько-побутової діяльності населення.

Виробничі стічні води - стічні води, що утворилися в результаті виробництва продукції або надання послуг.

Поверхневі стічні води – дощові, талі, інфільтраційні, поливомийні, дренажні стічні води, що приймаються в централізовану систему водовідведення.

Чому потрібно проводити аналіз стічних вод?

Дослідження стічних вод та осадів стічних вод – це не лише обов’язок кожного підприємства чи власника побутових очисних споруд, який регулюється законодавством. Також це можливість покращити роботу очисних споруд та модернізувати технологічні процеси. Крім того, аналіз стічних вод дозволяє нам перевірити, чи ваша діяльність не завдає шкоди навколишньому природному середовищу і не загрожує здоров’ю та життю людей. Завдяки дослідженню ми отримаємо інформацію про хімічний склад стічних вод та осадів стічних вод.

Регулярно проводячи аналіз стічних вод, компанії можуть покращити свій вплив на навколишнє середовище, зменшити витрати та забезпечити відповідність нормам.

Як проводиться аналіз стічних вод?

  • Відбір проб. У погоджений час спеціалісти проведуть відбір проб води. При необхідності організуємо оперативний виїзд для паралельного пробовідбору
  • Дослідження. Наша лабораторія розпочає аналіз проб одразу після отримання.
  • Створюємо звіт. Після аналізу результати документуються та звітуються. Ці результати дають змогу оцінити якість стічних вод і прийняти рішення щодо зменшення кількості забруднюючих речовин у стічних водах.

Лабораторний аналіз стічних вод є дуже важливим процесом, оскільки дозволяє контролювати якість води та вплив стічних вод на навколишнє середовище, а також уникати штрафів.

Аналіз стічних вод яким можна довіряти: ціна, термін виконання

Скористайтеся послугами лабораторії NAVKOLO вже сьогодні. Ми пропонуємо Вам комплексні послуги у сфері збору та проведення фізико-хімічних та мікробіологічних досліджень води. Разом із результатами ми надаємо професійне порівняння з чинними правовими нормами та зразковими рішеннями щодо покращення. Аналіз стічних вод вартує від 700 грн. Зв’яжіться з нами сьогодні. Тел. 0900 900 900 або залиште запит у нас на сайті.