розробка паспорту свердловини

Якщо ви експлуатуєте свердловину для видобутку підземних вод, то вам необхідно мати паспорт на свердловину. Компанія NAVKOLO надає професійні послуги розробки паспорта свердловини та реєстрації на Державному геологічному порталі. Надаємо безкоштовні консультації за тел.: +380990798015

Що таке паспорт на свердловину

Паспорт свердловини – це документ, в якому міститься опис всіх параметрів і характеристик свердловини необхідних для її подальшої експлуатації, зокрема, глибина водоносного горизонту, технологія буріння свердловини, рівні і необхідні об’єми води в свердловині, параметри фільтра, що очищає воду, а також геологічний розріз і конструкція свердловини. Паспорт свердловини оформляється за результатами буріння та лабораторних аналізів. 

У паспорті свердловини обов'язково зазначаються такі дані:

 1. Місце розташування: область, район, населений пункт, вулиця, номер будівлі.
 2. Географічні координати свердловини з точністю прив'язки до 1 секунди та зазначенням системи координат.
 3. Призначення артезіанської свердловини (відповідно до потреб водокористування)
 4. Характеристики свердловини: Вказуються глибина свердловини, діаметр свердловини та інші параметри.
 5. Хімічний склад води: Вказуються значення параметрів, таких як рівень pH, мінералізація, вміст солей, металів та інші хімічних складових.
 6. Бактеріологічний аналіз води: Вказуються результати аналізу води на наявність бактерій, включаючи кількість колі-форм.
 7. Динамічний режим роботи свердловини: Вказуються режими роботи свердловини, такі як водопідйомність та дебіт води, а також рівень підйому води.

Видача паспорта на свердловину узаконює експлуатацію джерела водозабору як об'єкта надрокористування. Паспорт потрібний не тільки для підтвердження легальності, але й для практичності. У ньому перераховують технічні характеристики, які потрібні для ремонту, вибору та встановлення обладнання, розрахунку потрібних параметрів. Паспорт свердловини повинен зберігатися протягом усього терміну експлуатації водозабору, а у разі втрати він може бути відновлений.

Форма паспорта артезіанської свердловини затверджена наказом Мінприроди  та Мінрегіону від 06.04.2016 № 145/84 «Про затвердження форми паспорта артезіанської свердловини».

Кому потрібен паспорт на артезіанську свердловину?

Усі суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), які є власниками або користувачами земельних ділянок, у межах яких розташовані та експлуатуються артезіанські свердловини після їх буріння повинні виготовляти паспорти. 

Без паспорта жодних реєстраційних дій та погодження з артезіанською свердловиною провести не вийде.

Чому варто замовити професійну розробку паспорту свердловини в компанії NAVKOLO

Нам довіряють сотні фізичних та юридичних осіб, тому що:

 • наш досвід в сфері екологічних послуг становить 8 років;
 • наша команда складається з команди кваліфікованих фахівців з відповідними знаннями та досвідом.
 • наша компанія надає повний спектр послуг по оформленню паспорту та його реєстрації.
 • ми гарантуємо високий рівень обслуговування;

Послуги розробки паспортів свердловин на воду: ціна, вартість

Компанія NAVKOLO надає професійні послуги з розробки паспортів на артезіанські свердловини та їх електронної реєстрації на Державному геологічному порталі у Державному реєстрі артезіанських свердловин.

Ми готові відповісти на будь які запитння щодо розробки паспорту. Залиште заявку через сайт або подзоніть нам по телефону +380990798015, щоб отримати консультацію спеціаліста. Зв'яжіться з нами уже сьогодні!