З метою  систематизації даних про забір та використання води, скидання зворотних вод та забруднюючих речовин, здійснюється державний облік водокористування шляхом подання водокористувачами звітів про використання води за формою звітності № 2ТП-водгосп (річна). З 01.01.2021 р. подавання звітів про використання води здійснюється в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія» або Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України.

Експерти компанії NAVKOLO допомагають клієнтам підготувати всі необхідні дані для заповнення звіту, провести вимірювання протягом року, нагадати про терміни подання, заповнити та подати його до узгоджувального органу. І все зробити вчасно та без помилок. Звертайтеся за консультацією за телефоном +380990798015.

Хто подає звіт про використання води 2тп-водгосп?

Подання звіту є обов’язковим для водокористувачів, які:        

  • здійснюють забір води із поверхневих та підземних водних об’єктів в обсязі від 5 метрів кубічних води на добу;                      
  • забирають воду з водопровідних мереж або інших систем водопостачання в обсязі від 5 метрів кубічних води на добу (у середньому протягом календарного року) і передають зворотні (стічні) води до систем водовідведення;        
  • забирають воду для зрошення в обсязі від 5 метрів кубічних води на добу (у середньому протягом зрошувального періоду);                    
  • мають сезонний режим роботи та забирають воду в обсязі від 5 метрів кубічних води на добу (у середньому протягом періоду його роботи у межах календарного року);                                        
  • мають оборотні системи водопостачання загальною потужністю 1000 метрів кубічних води на добу і більше незалежно від кількості забраної (отриманої) води;                                        
  • використовують воду для виробництва напоїв незалежно від кількості води;                                                    
  • здійснюють скид (незалежно від об’єму) зворотних (стічних) вод безпосередньо у водні об’єкти та підземні горизонти;                    
  • віднесені до галузі гідроенергетики;                    
  • користуються водними об’єктами для рибогосподарських потреб (крім суден флоту рибної промисловості).

Коли подавати звіт та на основі яких даних?

Звітним періодом є календарний рік. Водокористувачі не пізніше 01 лютого наступного за звітним року подають Звіти за формою № 2ТП-водгосп (річна) до організацій, що належать до сфери управління Держводагентства в електронному вигляді.    Помилки або недостовірні дані, виявлені у Звіті, можуть бути виправлені шляхом подання виправленого (уточненого) Звіту не пізніше 01 березня наступного за звітним року.                             

Звіт складається на основі даних первинного обліку водокористування та результатів вимірювань показників якості води. Обсяги та періодичність лабораторних вимірювань якості зворотних (стічних) вод визначаються водокористувачами та організаціями, що належать до сфери управління Держводагентства (не менше ніж один раз на квартал).                    

Компанія Navkolo: форма 2ТП Водгосп

Наші фахівці допоможуть Вам з проведенням лабораторних досліджень якості стічної води, а також з заповненням звіту та поданням в електронному вигляді. 

Наша команда стежить за законодавчими змінами та знає, як заповнити звітність за формою #2 ТП-водгосп, щоб відповідна організація прийняла її з першого разу.

Щоб отримати консультацію зателефонуйте уже сьогодні за номером +380990798015