дозвіл на спеціальне водокористування

Компанія "NAVKOLO" - надає повний спектр послуг з розробки документації у сфері спеціального водокористування. Ми працюємо з підприємствами, установами та організаціями різних форм власності та галузей діяльності у всіх областях України. Наші фахівці є професіоналами, мають багаторічний досвід і бездоганно володіють знаннями чинного природоохоронного законодавства України. Звертайтеся за консультацією за телефоном +380990798015.

Що таке дозвіл на спеціальне водокористування

Дозвіл на спеціальне водокористування – документ, який відповідно до Водного кодексу України надає право юридичним та фізичним особам, фізичним особам - підприємцям здійснювати забір води з підземних та/або поверхневих джерел водопостачання для задоволення питних потреб населення, а також для господарсько-побутових, лікувальних, оздоровчих, сільськогосподарських, промислових, транспортних, енергетичних, рибогосподарських (у тому числі для цілей аквакультури) та інших державних і громадських потреб, а також скидати стічні води у водні об'єкти.

Коли і кому потрібен дозвіл на спецводокористування

Отримання дозволу на спеціальне водокористування необхідне для підприємств, які здійснюють:

  • забір води з підземних або поверхневих водних об'єктів в об'ємі понад 5 м3/добу;
  • забір води з метою використання для виробництва (входить до складу) напоїв та фасованої питної води;
  • скидання забруднюючих речовин із зворотними водами у водні об'єкти;                                    -
  • використання води для потреб гідроенергетики.

Термін дії дозволу на спеціальне водокористування не продовжується, відповідно отримується новий дозвіл. Отримання дозволу на спеціальне водокористування є необхідним кроком для забезпечення раціонального використання та збереження водних ресурсів відповідно до вимог природоохоронного законодавства.

Щоб замовити екологічну консультацію - заповніть форму

Заповніть форму для замовлення розробки пакету документів для отримання дозволу на спеціальне водокористування і ми надамо Вам консультацію. Ми маємо багаторічний досвід роботи в галузі, і всі документи, які ми розробляємо, відповідають чинним нормативно-правовим актам.

Повний спектр послуг: від розробки документації до отримання дозволу на спецводокористування

Ми пропонуємо повний спектр послуг з розробки документації, яка допоможе вам отримати дозвіл на спецводокористування відповідно до вимог чинного законодавства.

Дозвіл на спеціальне водокористування від NAVKOLO: ціна, вартість

Компанія NAVKOLO пропонує комплексну допомогу в отриманні дозволу на спеціальне водокористування. Ціна розроблених документів для отримання дозволу на спецводокористування в основному залежить від кількості і типів водозаборів та місць скиду, наявної документації, тощо. Ми пропонуємо швидкий термін виконання та конкурентоспроможну вартість.

Довірившись нам, Вам більше не доведеться турбуватися про відповідність Ваших документів вимогам законодавства. Залиште запит у нас на сайті або зателефонуйте за номером +380990798015.

 


Ми працюємо по всій Україні, зокрема, в таких містах як: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Вінниця, Житомир, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород, Чернівці, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Запоріжжя.